Zajímavosti

Zájem milionářů o on-line seznamování roste

Jsou mladí, jsou úspěšní, jsou bohatí, ale chybí jim někdo, s kým budou trávit volný čas. To je častá realita dnešních dní. Často umocněna současnou situací, kdy je šancí k seznámení málo. Stále více mladých mužů tak hledá svůj protějšek na internetu. Takové seznámení má oproti navazování kontaktu osobně jednu značnou výhodu. Už na začátku si totiž mohou vybrat takovou platformu a seznamku, kde budou hledat protějšek se stejnými zájmy, stejným pohledem na život i na vztah. Jednou z takových seznamek je seznamka Hledám Milionáře, která v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem o tento druh seznámení.

Přesto, že je on-line seznamek celá řada, jen málokterá je tak úzce zaměřená jako právě seznamka Hledám Milionáře. Ta je tady už více jak šest let pro bohaté muže, kteří nechtějí ztrácet čas randěním s ženami či dívkami, se kterými nesdílí stejné představy o vztazích, a mohou zde najít někoho, s kým si nemusí nic nalhávat. A protože i majetným mužům komplikovala opatření související s korovanirem možnost seznámení, navazují a navazovali častěji kontakt přes různé on-line platformy. Konkrétně v případě Hledám Milionáře vzrostl zájem ze strany mužů oproti předchozímu roku o 15 procent. A protože také ženy a dívky mají problém najít v současné době partnera, roste zájem o seznamování i z jejich strany. Meziročně vzrostl zájem ze strany dívek a žen o necelých 20 procent. Tento nárůst se odráží také na aktivitě mezi uživateli. Jak ukazují anonymizovaná data, intenzita interakce mezi uživateli vzrostla téměř o čtvrtinu oproti předchozímu roku.

Jde vidět, že lidé se chtějí seznamovat a hledají pro navazování kontaktů stále nové možnosti a příležitosti. Právě na seznamce Hledám Milionáře jde vidět, že ani množství peněz nehraje příliš roli v tom, kolik možností a šancí k seznámení tito pánové mají. To je aktuálně často vede k tomu, že se na seznamky registrují i ti, kteří se dříve seznamovali raději osobně než on-line. Zároveň jde vidět, že s dlouhotrvajícím lockdownem ani ženy a dívky už nechtěly ztrácet čas a hledají své protějšky na on-line seznamkách. Navíc jde vidět, že z jejich strany roste zájem o takové seznamky, které zvýší šance na nalezení partnera, který je zajistí a postará se o ně.


Zkušenosti uživatlů se seznamkami
Adam(37) | HledámMilionáře.cz

Díky téhle seznamce jsem konečně našel místo, kde můžu hledat vztah podle svých představ a se potkat se se slečnami, které sdílí stejné představy o životním stylu a standardu jako já.