Tipy

Rady a tipy jak zvýšit vaše šance na seznámení

I když je on-line seznamování podstatně jednodušší a rychlejší varianta seznámení, než hledání partnera / partnerky v baru či kdekoliv jinde, i v tomhle případě platí, že pokud chcete být při hledání úspěšní, musíte se držet ověřených postupů a metod! A jestli se chcete seznámit s krásnou dívkuu, nebo úspěšným gentlemanem, máme tady pro vás pár rad a tipů, jak šance na rychlé seznámení s tím, o koho opravdu stojíte, zvýšit.

1. Důležitý je první dojem!

Když se seznamujete s někým v práci, v baru, na večírku a podobně, máte celou řadu možností, jak zaujmout na první dojem. Člověk se kterým se seznamujete bude hodnotit váš vzhled, oblečení, chování, vystupování a tak dále. Při seznamování on-line, jsou ale vaše možnosti už lehce omezené. Než totiž zaujmete první zprávou, uvidí dívka či muž váš profil. A ten musí být vaší vizitkou! Kromě pravdivých informací týkajících se vašeho vzhledu jsou důležité fotky. Pokud totiž chcete zvýšit vaši šanci na seznámení bude protějšek vždy zajímat to, jak vypadáte. Vybírejte světlé fotky, na kterých jste sami a jdete dobře vidět. Nikoho nezajímají fotky s vaši mazlíčkem, kamarádkami natož s dětmi.

2. Napiště zajímavě vás inzerát.

Jestli se někdo rozhodne Vám napsat, nebo nenapsat, rozhodující faktor je i text Vašeho inzerátu. Když bude nicneříkající, o jedné větě, nebo bude obsahovat nějakou urážku (ano, i to se skutečně děje), Vaše šance na seznámení budou minimální. Snažte se v inzerátu popsat své představy o vztahu, představte sebe v tom nejlepším světle a snažte se zaujmout. Při rozhodování o tom, co přesně do inzerátu napsat se zkuste zamyslet i nad tím, co byste u svého protějšku chtěli číst v inzerátu Vy a co byste se chtěli dozvědět dříve, než se rozhodnete napsat zprávu.

3. Lhát se nemá!.

Přesto, že se seznamujete on-line, dříve, nebo později se s dívkou či gentlemanem uvidíte osobně. Když tedy o sobě budete tvrdit, že jste krásná, vysoká blondýna a budete mít na svém profilu vyretušované fotky projeté 3 krát FaceAppem, stejně se pravda ukáže v momentě osobní schůzky. To stejné platí pro svalnaté blonďáky s modrýma očima. Když o sobě budete na profil psát cokoliv, myslete na to, aby se váš protějšek při první schůzce nelekl, kdo to přišel, případně aby vás vůbec poznal.

4. Věta “Ahoj, jak se máš?” prostě nestačí!.

Protože kontaktování uživatelů a uživatelek, které hledají svého sponzora je na seznamce zpoplatněno, měli byste si dobře rozmyslet, jak bude vypadat vaše první zpráva. Pokud chcete, aby vám uživatel / uživatelka odpověděla, měli byste ve zprávě poskytnout co nejvíce informací o tom, co nabízíte, jaké jsou vaše představy či očekávání ve vztahu, případně představit se tak, abyste udělali dobrý dojem. Na strohou větu “Ahoj, jak se máš?” většina uživatelů a uživatelek nereaguje, protože jich dostávají hodně a je příliš neurčitá.


Zkušenosti uživatlů se seznamkami
Lenka(23) | HledámSponzora.cz

Je to skvělý způsob seznámení. Nemusím si na nic hrát a najdu někoho, kdo mě finančně podporuje.