Cestování

Cestování covidu navzdory

I když Covid možnosti cestování značně omezil, chuť k cestování lidem rozhodně nevzal. To ukazuje i aktivita uživatelů na české seznamce CestujZdarma.cz, která už více jak pět let spojuje úspěšné muže a krásné spolucestovatelky. Kam ale v téhle době chtějí společně nejvíce cestovat? .

Hlavní kritéria jsou testy na Covid, opatření s ním spojená a dobré letecké spojení. Zatímco při první vlně se uživatelská aktivita a cestování obecně v podstatě zastavilo, podzimní vlna a současná opatření už cestovatele doma neudržela. A jestli dříve to byly právě exotické destinace jako Zanzibar, Dominikánská republika nebo Maledivy, o které byl největší zájem ze strany dívek, ale v nabídce cest se objevovaly jen zřídka, dnes jsou to právě tyhle destinace, které pánové nejčastěji dívkám pro společnou cestu nabízí. Kromě relativně dobrého leteckého spojení jsou to totiž právě mírnější opatření související s Covidem-19, která udělala z těchto míst nejžádanější cestovatelské lokality. Vedle již výše zmíněných patří v současné době do TOP destinací také Mexiko nebo Spojené Arabské Emiráty.

Je pravda, že poptávka po destinacích nebyla nikdy významně sezónně ovlivněna. Jinými slovy byly destinace, kam chtěly dívky vyrazit ať už bylo léto, podzim, nebo zima. Nejčastěji to byly právě exotické destinace, které si chtěly dopřát v luxusních resortech. Pánové ale často hledali doprovod na sezónní dovolené, takže v zimě se typicky objevovaly nabídky na týdenní, nebo víkendové pobyty na horách a podobně. To se ale s covidem změnilo, a je tak nyní daleko větší šance, že si díky seznamce CestujZdarma.cz dívky splní svůj cestovatelský sen a pánové najdou doprovod, se kterým budou sdílet své cestovatelské představy. Navíc, s rozvolňováním se bude rozšiřovat seznam zemí, kam bude možné bezstarostně vyrazit a tak lze očekávat, že zájem o cestování ještě opět poroste.


Zkušenosti uživatlů se seznamkami
Jitka(20) | CestujZdarma.cz

CestujZdarma.cz je super seznamka! Byla jsem přes ni na 2 dovolených v dobré společnosti a moc jsem si to užila.